در این صفحه میخواهیم درباره کسب درآمد از اینترنت باهم صحبت کنیم. معمولا افراد کالا, شغل و یا خدمات خود را در اینترنت تبلیغ میکنند که برای این نوع تبلیغ سه راه وجود دارد:
1.تبلیغات کلیکی: یکی از رایج ترین تبلیغات, تبلیغات کلیکی هستند. شما میتوانید در سایت هایی که اجازه تبلیغ را میدهند کالا و یا خدمات خود را تبلیغ کنید که این کار بیشتر بوسیله طراحی بنر وگذاشتن آن در سایت های مذکور انجام میشود.

2.تبلیغات موبایلی: با توجه به استفاده زیاد مردم از موبایل و تبلت, این نوع تبلیغ نیز نسبتا مقرون به صرفه است که معمولا بوسیله نرم افزار صورت میگیرد.

3.تبلیغات ویدیویی: در این نوع تبلیغات از ویدیو استفاده میشود. در واقع شما در کلیپی کالا و یا خدمات خود را تبلیغ میکنید. با توجه به اینکه کلیپ ها گویاتر از متن میباشند, این نوع تبلیغ نیز تبلیغ نسبتا خوبی محسوب میشود اما ممکن است هزینه زیادی داشته باشد.

اما گاهی شما میخواهید بوسیله تبلیغات, کسب درآمد کنید. در این مورد شما باید کالا و یا خدمات دیگران را تبلیغ کنید. مثلا میتوانید این کار را در سایت خود انجام دهید و بدین وسیله کسب درآمد کنید. البته راه های دیگری نیز مثل بارگذاری ویدیو در سایت های مربوطه برای کسب درآمد وجود دارد که با توجه به حجم ویدیو خیلی توصیه نمیشود.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *