تاثیر گذارترین انسان های قرن

در این مقاله میخواهیم در مورد تاثیر گذارترین افراد قرن اخیر صحبت کنیم.


1.امام خمینی(ره): امام خمینی(ره) نه تنها تاثیر فوق العاده زیادی بر مردم ایران گذاشت بلکه در بین مردم کشور های دیگر نیز به عنوان یک حق جوی شجاع و آرام شناخته میشد. قطعا انقلاب ما یکی از مهم ترین حوادث قرن بوده است, به همین دلیل امام خمینی(ره) که بنیانگذار انقلاب است تا این حد تاثیر گذار شده است.


2.بروسلی: بروسلی را نماد مبارزه میدانند. او نه تنها در مبارزه فوق العاده بود بلکه نظریه های فلسفی نیز میداد. نحوه مرگ بروسلی در هاله ای از ابهام قرار دارد.


3.مایکل جکسون: مایکل جکسون بی شک یکی از پرطرفدارترین و البته پرحاشیه ترین خوانندگان تاریخ است. او به نظر بعضی از مردم در برخی از کارهای خیر شرکت میکرده و سخنانی علیه تبعیض و نژادپرستی میگفته است. بعضی میگویند که مایکل جکسون در آخر عمرش مسلمان شده است. مرگ او نیز تا حدی مشکوک است.


4.هیتلر: هیتلر را نابودکننده یهودیان و یکی از شجاع ترین فرماندهان غربی میدانند. او سخنان پرحاشیه و بعضا عمیقی گفته است که در بعضی از آنها کارهای خودش را توجیه میکند.


5.آلبرت انیشتین: او را به عنوان یکی از باهوش ترین افراد قرن میدانند. او یک نابغه بود که نظریه های علمی مهمی داد. عده ای میگویند که او بوسیله علامه بروجردی مسلمان و شیعه شده است.


6.توماس ادیسون: ادیسون را همه به عنوان مخترع لامپ میشناسند اما او اختراعات دیگر و نظریه های علمی بسیار زیادی نیز دارد.


7.محمد علی کلی: بسیاری او را به عنوان بهترین بوکسور تاریخ میشناسند. او که مسلمان نیز بود کار های خیرخواهانه ای در زمان خودش انجام میداد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *